تبلیغات اینترنتی
بنری همسان و ریتارگتینگ

پلن تبلیغات بنری همسان و ریتارگتینگ

در این نوع تبلیغات از نمایش بنر تبلیغاتی شنا در وبسایت های پربازدید  برای جذب مخاطب بیشتر استفاده می شود، اما به نحوی متفاوت این کار انجام می شود .

تبلیغات همسان نوعی از تبلیغات است که به شکل مطالب وب‌سایتی در می‌آیند که در آن نمایش داده می‌شوند. روزانه تعداد زیادی تبلیغ می‌بینیم و ذهن ما به طور خودکار بیشتر آن‌ها را از دایره‌ی پردازشش کنار می‌گذارد و به نوعی به‌ آن‌ها بی‌توجهی می‌کند. تبلیغات همسان یا native به این دلیل وارد صنعت تبلیغات آنلاین شده‌اند که در میان تمام انواع تبلیغات، مخاطب را جذب کنند و ذهن مخاطب را از خود دور نکنند.
اجرای این نوع تبلیغات‌ها نیاز به دانش تخصصی و تجربه کاری دارد تا بتواند نتایج مطلوبی ایجاد کند .

روند اجرای تبلیغات بنری همسان در کارامیکسو :

کارشناسان کارامیکسو بعد از بررسی سفارش تبلیغات ثبت شده توسط شما، جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.
بنر تبلیاتی، لیست وباسیت ها برای نمایش تبلیغ شما و تمام جزیات مهم کمپین تبلیغاتی شما توسط کارشناس و متخصصین تبلیغات اینترنتی برای اجرا تنظیم می گردد و زمان شروع و پایان به شما اعلام می‌شود.

نمونه تبلیغات بنری همسان و جایگاه آن در وبسایتها:

تبلیغات اینترنتی
ریپورتاژ آگهی در وبسایت های خبری

پلن تبلیغات با ریپورتاژ آگهی با انتشار خبر در وبسایت های معتبر 

در این نوع تبلیغات از وبسایت های خبری پر بازدید برای جذب مشتری بیشتر به صفحه های ایجاد شده شما استفاده می شود. بعنی با انتشار خبر در وبسایت های خبری با محتوای جذاب و مطالب جذاب کاربران این وبسایت خبری را به کسب و کار خود جذب می کنید .

رپورتاژ آگهی (رپورتاژ خبری) چیست؟

همان‌طور که می‌توان حدس زد رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری در واقع نوعی از تبلیغات متنی در قالب یک گزارش و خبر است. سایت مشهور Entrepreneur در تعریف خود از رپورتاژ آگهی این گونه می‌گوید که:

رپورتاژ آگهی (رپورتاژ خبری) در واقع اطلاعیه‌ای است که از سوی واحد روابط عمومی با هدف اطلاع‌رسانی اتفاقات کسب و کار به مردم در رسانه‌های مختلف و انتشارات مرتبط و هدفمند منتشر می‌‌شود. در واقع رپورتاژ خبری نوعی تبلیغات همسان است که به صورت یک گزارش یا رپورتاژ خبری نوشته می‌شود و البته باید از نظر تبلیغاتی یک فرد متخصص و خبره روی آن کار کند. شما در رپورتاژ آگهی مخاطبان‌تان را در یک مسیر مشخص همراهی می‌کنید تا به سمتی که می‌خواهید هدایت شوند و اتفاقی که می‌خواهید رقم بخورد.

روند اجرای تبلیغات بنری همسان در کارامیکسو :

کارشناسان کارامیکسو بعد از بررسی سفارش تبلیغات ثبت شده توسط شما، جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.
متن یا مطلب تبلیاتی، لیست وباسیت ها برای نمایش تبلیغ شما و تمام جزیات مهم کمپین تبلیغاتی شما توسط کارشناس و متخصصین تبلیغات اینترنتی برای اجرا تنظیم می گردد و زمان شروع انتشار مطلب اعلام می گردد. همچنین در پایان گزارشی از تمام صفحات و تعداد باز خورد های آن به شما ارائه می شود .

 

تبلیغات اینترنتی
ویدیویی

پلن تبلیغات اینترنتی ویدیویی 

در این نوع از روش تبلیغاتی از وبسایت های ماننده آپارات استفاده می شود و تبلیغات ویدیویی شما در اول نمایش ویدیو های این نوع وبسایت ها نمایش داده می شود و کاربر می تواند با کلیک روی لینک درج شده در کنار ویدیو وارد صفحه شما شود. با این کار می توانید روی برند سازی و جذب بیشتر مشتری تمرکز کنید .

چرا تبلیغات ویدئویی را انتخاب کنیم؟

با مطالعه آمار و ارقامی که در ادامه بیان می‌کنیم، خواهید دانست که چرا باید ویدئو مارکتینگ را در برنامه بازاریابی برند خود بگنجانید.

80 درصد از مشتریان بر این باورند که تبلیغات ویدیویی برای خرید یک محصول بسیار تاثیرگذار و مفید است.

80 درصد از کاربران ویدیویی که 30 روز اخیر مشاهده کرده‌اند را به یاد دارند. بنابراین، محتوای ویدیویی تا مدت زیادی در ذهن افراد باقی می‌ماند.

52 درصد از بازاریابان بر این باورند که ویدیو یک محتوای تبلیغاتی با بیشترین میزان بازگشت سرمایه است.

تبلیغات ویدیویی به‌طور میانگین، نرخ کلیکی معادل با 1.84 درصد دارد که بیشترین میزان نرخ کلیک در میان تمام تبلیغات دیجیتالی است.

رشد درآمد سالانه برندهایی که از ویدیو در تبلیغات شان استفاده کرده‌اند، 49 درصد بیشتر از میزان رشد درآمد سالانه برندهایی که از تبلیغات ویدیویی استفاده نکرده‌اند، است.

43 درصد از افراد تمایل به تماشای محتوای ویدیویی بیشتری از سمت بازاریابان دارند.

73 درصد از بازاریابان ادعا دارند که درصورتی‌که در زمان، منابع و بودجه محدودیتی وجود نداشته باشد، محتوای ویدیوی بیشتری تولید می‌کنند.

روند اجرای تبلیغات بنری همسان در کارامیکسو :

کارشناسان کارامیکسو بعد از بررسی سفارش تبلیغات ثبت شده توسط شما، جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.
ویدیوی تبلیاتی از شما دریافت خواهد شد، لیست وباسیت ها برای نمایش تبلیغ شما و تمام جزیات مهم کمپین تبلیغاتی شما توسط کارشناس و متخصصین تبلیغات اینترنتی برای اجرا تنظیم می گردد و زمان شروع و پایان نمایش ویدیو شما اعلام می گردد