شروع به کار با کارامیکسو 

کارامیکسو یک دایرکتوری آنلاین از مشاغل محلی و اینترنتی است که امکان برگزاری رویداد، فروش و معرفی محصول یا خدمات، استخدام و انتشار مطالب رادر یک پلتفرم به شما می دهد.

برای شروع بازاریابی اینترنتی کسب و کار خود از کجا شروع کنیم؟

مراحل شروع در کارامیکسو به شرح زیر است :

حالا می‌توانید از امکانات کارامیکسو استفاده کنید .

کارامیکسو چه کمکی به شما می کند ؟

اگر به دنبال جذب مشتری بیشتر از طریق اینترنت هستید پلتفرم کارامیکسو تمام نیازهای یک کسب و کار را در یک پلتفرم در اختیار شما قرار داده است .

  • صفحه اختصاصی معرفی هر کسب و کار 
  • برگزاری رویداد برای هر کسب و کار
  • معرفی محصولات و خدمات و امکان ثبت سفارش با لینک اختصاصی
  • امکان ثبت فرصت های شغلی برای استخدام افراد در کسب و کار خود
  • امکان داشتن بلاگ اختصاصی در صفحه کسب و کار خود

امکان تبلیغ صفحات شما در اینترنت

با روش های مختلف و مشاوره کارشناسان دیجیتال مارکتینگ کارامیکسو

ما در کارامیکسو پکیج های تبلیغاتی برای صفحات کسب‌وکارها در نظر گرفته ایم که بتوانید از فرصت‌های تبلیغات اینترنتی برای کسب‌وکار خود استفاده کنید. اجرای کمپین‌های تبلیغاتی نیاز به دانش فنی در این زمینه دارد. در کارامیکسو پکیج‌های تبلیغاتی برای صفحات شما در نظر گرفته شده است که توسط تیم ما اجرا می شوند و نتایج به صورت گزارشی در اختیار شما قرار می گیرد. 

تبلیغات اینترنتی بنری

تبلیغات اینترنتی بنری ( هزینه به اعضای هر کلیک بر روی بنر )

ارسال نوتفیکیشن

ارسال نوتفیکیشن ( ارسال بر روی موبایل )

ریپورتاژ آگهی

ریپورتاژ آگهی ( انتشار مطلب خبری در وبسایت‌های خبری معتبر )

اجرای تبلیغات ویدیویی

تبلغات ویدیویی در رسانه های پر مخاطب ایرانی

تفاوت کارامیکسو با وب‌سایت‌های آگهی چیست؟

 ساختار وب سایت های آگهی برای بازاریابی اینترنتی مناسب نیستند .
برای این که شما بتوانید در جستجوهای گوگل، در رتبه‌های اول، شانسی برای دیده شدن داشته باشید، باید بتوانید صفحات خود را بروز و مرتبط با هم ایجاد کنید که این موضوع در وبسایت‌های آگهی امکان پذیر نیست.
در کارامیکسو تمام موارد با هم در ارتباط هستند و با داشتن امکان انتشار مطالب جدید می توانید صفحه کسب‌وکار خود را بروز نگه دارید.
شما صفحات معرفی کسب‌وکار خود را در مرحله اول ایجاد می کنید و بعد از ایجاد هر مورد دیگری، این صفحات ایجاد شده با کسب و کار شما در ارتباط خواهد بود.
بارزترین نمونه داشتن بلاگ اختصاصی است. وقتی شما به طور مداوم مطالبی را در صفحه کسب‌وکار خود انتشار دهید، یعنی صفحه کسب‌وکار خود را بروز نگه داشته‌اید و همین موضوع باعث جذب مخاطب از گوگل برای کسب‌وکار شما خواهد بود .

مدیریت صفحات ایجاد شده در کارامیکسو 

بعداز روند ثبتنام / ورود می توانید با استفاده از منوی خساب کاربری خود صفحات و حساب خود را مدیریت کنید .

گزینهای هر صفحه به شما امکان ایجاد تغییرات را در صفحه‌ها می دهد.

می توانید برای افزایش بازدید صفحه خود از ارتقا استفاده کنید .

کارا+ در کارامیکسو

کار+ یک شبکه اجتماعی داخل پلتفرم است که شما بتوانید هم زمان با کسب و کار خود افراد علاقمند را جذب و به عنوان دنبال کننده نوشته ها و مطالب خود داشته باشید .

سوالات متداول

درباره کارامیکسو

خیر . کارامیکسو یک پلتفرم واسط بین کارشناسان با تجربه تیمش و صاحبان کسب و کار ها است که  دریافت خدمات اینترنت مارکتینگ را برای عموم افراد آسانتر سازد 

سعی کردیم در این شرایط بد اقتصادی تا جایی که امکان آن وجود دارد امکانات بیشتر این وبسایت را به صورت رایگان ارائه کنیم . اما ساخت صفحه کسب و کار برای همیشه رایگان خواهد بود .

در کل کارامیکسو به صاحبان کسب و کارهایی که توانایی مدیریت و راه اندازی وبسایت را ندارند یا نیاز نمی دانند خدمات بازاریابی اینترنتی را ارائه کرده. در کل بستر اصلی کسب و کار شما برای بازاریابی اینترنتی صفحه اختصاصی کسب و کار شما در کارامیکسو خواهد بود و می توانید به عنوان محلی برای ارجای کاربران مخاطبین و مشتریان خود از آن استفاده کنید . و در کنار تمام این امکانات از خدمات و مشاوره های کارشناسان دیجیتال مارکتینگ در کارامیکسو استفاده کنید 

قطعا هدف اصلی این وبسایت افزایش تعداد مخاطبین و مشتریان شما است. کارامیکسو پلتفرمی هست که شمارا به طور خودکار در مسیر بازاریابی اینترنتی قرار می دهد . شما با استفاده از هر بخش این پلتفرم بیشتر نتیجه دریافت خواهید کرد .

بروز رسانی مطالب خود در وبسایت کارامیکسو، افزودن محصولات و خدمات، برگزاری رویداد و اطلاع رسانی آن و اعلام اطلایه های خود از طریق این وبسایت باعث می شود شما در یک محیط ثابت و کامل، حضوری پر رنگتر در فضای اینترنت و گوگل داشته باشید .

حتی می توانید در جستجو های گوگل هم رتبه های خوبی دریافت کنید 

نکته مهم این هست که کارشناسان کارامیکسو مشاوره های رایگان را به طور کامل و جامع برای اجرای کمپین های مختلف تبلیغاتی می توانند ارائه کنند و این کار در هیچ پلتفرم دیگری انجام نمی شود و بیشتر خود شما باید دانش کافی داشته باشید . اما در کارامیکسو پشتیبان اجرای کمپین های تبلیغاتی شما خواهیم بود و از نتیجه بخش ترین روش های برای شما استفاده خواهیم کرد .

کارا+ یک شبکه اجتماعی متصل به این وبسایت است مخاطبین شما می توانند ماننده شبکه های اجتماعی دیگر شما را در خود این وبسایت دنبال کنند و از تازه ترین مطالب شما با خبر شوند .

نحوه کار با بخش های مختلف

نکته مهم این است که شما برای استفاده از هر بخش دیگری باید اول یک کسب و کار را ثبت کنید. برای ثبت کسب و کار خود وارد این لینک شوید و برای این که بتوانید نتایج بهتری در گوگل و بازاریابی اینترنتی دریافت کنید، سعی کنید اطلاعات کامل تری در اختیار کاربر خود قرار دهید .

شما می توانید برای هر یک از کسب و کار های ایجاد شده خود محصولات و خدمات ایجاد کنید . سعی کنید اطلاعات محصول یا خدمت خود را برای افزایش سئو کاملتر وارد کنید . برای افزودن محصول جدید وارد این لینک شوید 

خیلی وقت ها یکی از روش های حضور در بازار اینترنت آگهی های استخدامی هست. اگر در کسب و کار خود نیاز به اطلاع رسانی برای استخدام نیروی کار دارید می توانید از این امکار استفده کنید کافی است وارد لینک ایجاد صفحه بوشید .

برگزاری رویدادهای آنلاین و یا حضوری یکی از موثرترین روش های بازاریابی و حضور در بازار اینترنت می باشد. شما حتی می توانید اجرای لایو ویدویی خود در اینستاگرام را هم در این بخش اطلاع رسانی کنید و کاربران بیشتری را جذب کنید برای این کار وارد این لینک شوید . 

برای این کار وارد حساب کاربری خود شوید و در منو ها پنل کاربری یا مدیریت صفحه ها را انتخاب کنید 

برای هر کدام از صفحاتی که ایجاد می کنید چند گزینه قابل انتخاب است. گزینه ارتقا یا شروع تبلیغات را انتخاب کنید . پلن های قابل اجرا برای شما نمایش داده می شود . با انتخاب هر یک از پلن ها فرایند تبلیغات شما بعد از بررسی کارشناسان شروع می شود.

در صورت نیاز کارشناسان اجرای تبلیغات برای اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت 

کارا+ یک شبکه اجتماعی متصل به این وبسایت است مخاطبین شما می توانند ماننده شبکه های اجتماعی دیگر شما را در خود این وبسایت دنبال کنند و از تازه ترین مطالب شما با خبر شوند .